Предмет: Физика,
автор: solonazar1
Скільки часу була включена електрична мережа, якщо робота по переміщенні електричних зарядів в мережі постійного струму дорівнює 25,34Дж? Напруга в мережі — 0,059кВ, а сила струму — 1,3мА.
Відповідь заокругли до десятих.
хв
Ответы
Автор ответа:
0
Для визначення часу, протягом якого була включена електрична мережа, можна скористатись формулою роботи:
Робота = Напруга * Сила струму * Час
Підставляючи дані з умови, отримаємо:
25,34 Дж = 0,059 кВ * 1,3 мА * Час
Перетворимо одиниці в СІ: 0,059 кВ = 0,059 В, 1,3 мА = 0,0013 А
25,34 Дж = 0,059 В * 0,0013 А * Час
Розрахуємо час:
Час = 25,34 Дж / (0,059 В * 0,0013 А)
Час ≈ 342,2 секунди
Однак, умова просить відповідь у хвилинах. Тому перетворимо час з секунд на хвилини:
Час (у хв) = 342,2 с / 60 с/хв
Час (у хв) ≈ 5,7 хвилин
Отже, електрична мережа була включена протягом приблизно 5,7 хвилини.
Робота = Напруга * Сила струму * Час
Підставляючи дані з умови, отримаємо:
25,34 Дж = 0,059 кВ * 1,3 мА * Час
Перетворимо одиниці в СІ: 0,059 кВ = 0,059 В, 1,3 мА = 0,0013 А
25,34 Дж = 0,059 В * 0,0013 А * Час
Розрахуємо час:
Час = 25,34 Дж / (0,059 В * 0,0013 А)
Час ≈ 342,2 секунди
Однак, умова просить відповідь у хвилинах. Тому перетворимо час з секунд на хвилини:
Час (у хв) = 342,2 с / 60 с/хв
Час (у хв) ≈ 5,7 хвилин
Отже, електрична мережа була включена протягом приблизно 5,7 хвилини.
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
А=25,34 Дж;
U=0,059 кВ=0,059*10^3 В=59 В;
І=1,3 мА=1,3*10^-3 А.
Знайти t.
A=U*I*t, звідси знаходимо t=A/U*I=25,34/59*1,3*10^-3=330 сек=5,5 хв.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: gorcakovairina07
Предмет: Биология,
автор: staryhdavid9
Предмет: Экономика,
автор: kirito0101101
Предмет: Физика,
автор: dimka808rus
Предмет: Физика,
автор: Jenus1999