Предмет: Физика, автор: solonazar1

Напруга на ділянці кола дорівнює 48 В. З якої висоти має впасти вантаж масою 64кг, щоб сила тяжіння виконала таку саму роботу, яку виконує електричне поле, переміщуючи ділянкою кола заряд 594 Кл?

Відповідь заокругли до десятих.

м

Ответы

Автор ответа: 555ai555
0

Ответ:

Объяснение:

U = 48 В

m =  64кг

q =  594 Кл

h = ?

m*g*h = U*I*t = U*q

h = U*q / (m*g) = 48*594 / (64*9.8) = = 45.6 м

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: Jenus1999
Предмет: Алгебра, автор: vityamath