Предмет: Алгебра, автор: wosjj12

допоможіть будь ласка (​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Bavovnyk
1

Ответ:

Объяснение:

четверте розпишу, бо відповіді не знайшов:

(b+2a)²-b(b+4a)

згадуємо формули скороченого множення та розкриваємо дужки

b²+2ab+a²-b²-4ab

скорочуємо те, що можемо

a²-4ab

Автор ответа: hypefaq
1

1 - Г) (2a - b)(2a + b) ⇒ формула a² - b² = (a - b)(a + b)
2 - А) b² - 4ba + 4a² ⇒ формула (a - b)² = a² - 2ab + b²
3 - Д) b² + a² ⇒ формула (a - b)² = a² - 2ab + b²
4 - Б) 4a² ⇒ формула (a + b)² = a² + 2ab + b²

Похожие вопросы
Предмет: Психология, автор: darishkamay
1. Визначте тип прив’язаності клієнта та специфіку його стосунків з основним об’єктом прив’язаності.

2. Дайте визначення поняттям «внутрішня робоча модель» та «стабільність репрезентацій прив’язаності» у межах теорії прив’язаності. Як стабільність репрезентацій пов’язана з дослідницькою поведінкою? Як саме все це представлено у фігуранта вашого випадку.

3. Дайте рекомендації стосовно можливих корекційних заходів та сформулюйте прогноз стосовно перспектив терапії.

Випадок.

Первинне знайомство і симптоматика

Восьмирічного Т. на лікування записують його батьки за наполяганням нової вчительки, яка почала викладати в тому третьому класі, де навчався Т. За її словами, хлопчик постійно заважає проводити заняття, поводиться зухвало, підхоплюється зі стільця, б'є інших дітей, у класі його "майже неможливо втримати на місці". Батьки ніяк не можуть цього зрозуміти, бо їхній син цілком адекватно поводиться в сім'ї та з друзями по сусідству, не проявляючи таких агресивних і провокувальних форм поведінки.

Анамнез

Батькам було абсолютно незрозуміло, чому Т., який дотепер був звичайною і безпроблемною дитиною, тепер, після зміни вчителя в третьому класі, став поводитися зухвало. Батьки звинувачували в поведінці Т. вчительку, бо вона, за їхніми словами, не виявляє достатньої чіткості

та організованості й не здатна наполягти на своєму. Вони тим більше довіряли своєму висновку, що вдома Т. поводився зовсім непомітно. Через цю невідповідність створилася сильна напруженість у стосунках між батьками та вчителькою, яка, своєю чергою, відчувала, що батьки Т. її не розуміють. Батьки вважали, що вчительці потрібна педагогічна консультація.

За характеристикою батьків, Т. завжди був "безпроблемною" дитиною. Він був єдиною дитиною в сім'ї; мати працювала півдня, а в другій половині була в повному розпорядженні сина, допомагаючи йому у виконанні домашніх завдань та інших справ, коли він цього хотів. Однак більшу частину часу Т. грався на вулиці зі своїми друзями і був "усім задоволений".