Предмет: Физика,
автор: 00vay00
5. На якій глибині в озері тиск, що діє на занурене тiло буде у 2 рази
більшим, ніж на поверхнi озера? Атмосферний тиск 100кПа, густина
води 1000 кг/м 3, прискорення вільного падіння /кг.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
20 м
Объяснение:
pa=100 кПа;
p₁=2*pa=2*100=200 кПа;
ρ=1000 кг/м³;
h ? h=p₁/(ρ*g)=200000/(1000*10)=20 м;
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: olga47pwpwpwwow
Предмет: Информатика,
автор: danielanemes41
Предмет: Українська література,
автор: ihegko
Предмет: Математика,
автор: SergeyK003