Предмет: Українська література, автор: katya070207

Тема для контрольного твору з української літератури: "Я пишаюся досягненнями української літератури кінця ХІХ- початку ХХ століття, тому що "

Ответы

Автор ответа: aaffk1337
1

Ответ:

українська література цього періоду внесла величезний вклад у формування національної ідентичності, вираження національних цінностей та розвиток літературної мови.

Перш за все, українська література кінця ХІХ- початку ХХ століття мала великий вплив на українське суспільство та його свідомість. Літературні твори цього періоду відображали соціальні, політичні, економічні та культурні реалії того часу. Вони ставали своєрідним дзеркалом українського народу, його боротьби за свободу та незалежність. Такі визначні письменники, як Іван Франко, Леся Українка, Михайло Коцюбинський та інші, в своїх творах гостро й змістовно порушували актуальні питання суспільства, проблеми соціальної нерівності, національного самовизначення та людських цінностей.

Друга причина, чому я пишаюся досягненнями української літератури цього періоду, полягає у її значному внеску в розвиток літературної мови. Письменники того часу відстоювали українську мову як самостійний літературний засіб вираження. Вони боролися за визнання української мови як державної та літературної мови українського народу. Саме завдяки їхнім зусиллям та майстерності українська мова стала багатшою, виразнішою і здатною передати всю глибину національного духу та культури.

Крім того, українська література кінця ХІХ- початку ХХ століття служила важливим джерелом інтелектуального, емоційного та естетичного задоволення. Через твори великих письменників ми можемо зануритися у світ української культури, почути голоси минулих поколінь, зрозуміти сутність українського народу та його традиції. Ці твори залишають невимовний слід у серцях читачів, розширюють світогляд, надихають на великі справи та розвивають емоційну сферу.

Отже, українська література кінця ХІХ- початку ХХ століття є надзвичайно цінним та важливим феноменом для українського народу. Вона не тільки відображає його історію, боротьбу та традиції, але й формує національну свідомість, розширює горизонти знань та надає натхнення для подальшого розвитку. Я пишаюся досягненнями української літератури цього періоду, оскільки вони є свідченням нашої культурної, мовної та національної самобутності.

Объяснение:


katya070207: Дякую )
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: 20111114leonov
Предмет: Биология, автор: mmisurovskaa
СРОЧНО!!!ТЕСТ!! 1) Наукова й практична діяльність людини з покращення старих та виведення нових порід, сортів та штамів – це: А) генетика; Б) еволюція; В) селекція; Г) ботаніка. 2) Яка властивість не належить до особливостей селекції рослин: А) нечисленні нащадки; Б) наявність самозапильних видів; В) здатність розмножуватись вегетативно; Г) можливість штучно отримувати мутантні форми? 3) У селекції мікроорганізмів для отримання нових штамів використовується метод: А) експериментального мутагенезу; Б) отримання поліплоїдів; В) отримання гетерозису; Г) віддаленої гібридизації. 4) Трансгенні організми отримують шляхом уведення чужорідного гену в: а) соматичну клітину; б) яйцеклітину; в) сперматозоїд; г) мітохондрії. 5) Встановіть відповідність між культурними рослинами та центрами їхнього походження: 1. Південноазійський тропічний А. Абрикос,груша, айва 2. Східноазіатський Б. Кавове дерево, банан, кавун 3. Південно-Західноазіатський В. Апельсин, мандарин, вишня 4. Середземноморський Г. Капуста, цибуля, морква 5. Абісинський Д. Чорний перець, цукрова тростина, манго 6) Порівняйте ефективність традиційних та сучасних методів селекції. Наведіть відповідні приклади.