Предмет: Другие предметы, автор: miloradova2503

ПОМОГИТЕ ДАМ 20 БАЛЛОВ!!

1.Основоположником стилю модерн, є? (1б.)
А) Отто Вагнер
Б) Віктор Орта
В) Йозеф Ольбрих
2. Визнаними винахідниками кінематографа стали? (1б.)
А) О.Довженко
Б) А.Кросланд
В) Огюст і Луі Лем’єри
3. Назвіть основні художні музеї світу, складіть топ-10 музеїв України. ( 2б.)
4. Назвіть основні стильові риси імпресіонізму і постімпресіонізму. (2б.)
5.Назвіть основні жанри кіно та їх особливості. (2б.)
6.У чому полягають особливості професії фотохудожника? (2б.)
7.Які є способи розповсюдження рекламної інформації. Розкрийте вплив реклами на суспільство. (2 б.)

Ответы

Автор ответа: dsergey72
0

Відповідь:

Пояснення:

1 -  Основоположник стилю модерн - бельгієць. Віктора Орта (1861-1947)В. Орта вперше застосував лінію, яку образно назвав «удар бича».

2-У результаті визнаними винахідниками кінематографа стали французи брати Луї та Огюст Люм'єри. Апаратура Люм'єрів виявилася дуже зручною. З її допомогою можна було легко знімати і демонструвати фільми на великому екрані, що і зумовило успіх їх винаходу.

3- Національний музей Тараса Шевченка, Музей сучасного мистецтва України, Музей Івана Гончара,Музей української домашньої ікони, Музей Однієї Вулиці, Музей гетьманства, Музей вишитих ікон отця доктора Дмитра Блажейовського, Національний історико-археологічний заповідник «Ольвія», Львівський історичний музей «Арсенал», Музей Івана Франка

4- Між імпресіоністами та постімпресіоністами існує велика різниця у творчих підходах: імпресіоністи не ставили собі філософських питань, вони малювали те, що бачили: природу, кафе, оголених жінок, натомість постімпресіоністів цікавив глибший контекст буття.

Постімпресіонізм — напрям в образотворчому мистецтві. Виник у 1880-х роках. Художники цього напрямку не дотримувалися тільки зорових вражень, а прагнули вільно та узагальнено передавати матеріальність світу, вдавалися до декоративної стилізації. До видатних представників постімпресіонізму в живопису відносяться Вінсент ван Гог, Поль Гоген, Поль Сезанн, Анрі Тулуз-Лотрек. Для постімпресіонізму характерні різні творчі системи і технічні засоби, що вплинули на подальший розвиток образотворчого мистецтва. Роботи Ван Гога передбачили появу експресіонізму.

Імпресіонізм — мистецька течія у живописі, а також у літературі та музиці, яка виникла в 1860-х роках та остаточно сформувалася на початку 20 століття у Франції. Засновники імпресіонізму — як і символізму, та експресіонізму — діяли на противагу реалізму (особливо неокласицизму, а також і натуралізму). Імпресіоністи у своїх творах намагаються відтворити шляхетні, витончені особисті враження та спостереження мінливих миттєвих відчуттів і переживань, природу, схопити мінливі ефекти світла, проте, на відміну від неокласицизму, не мають на меті об'єктивно відображати реальність, а ставлять за ціль поділитися власними почуттями зі споглядальником твору, вплинути на нього.

5-ТОП-7 найпопулярніших жанрів кіно.

Комедія ...

Фантастика ...

Жахи ...

Бойовик ...

Мелодрами ...

Містика ...

Детектив

6- Ремесло фотографа є, можливо, одним з найдивовижніших, адже робота цих людей полягає у фіксації найбільш яскравих проявів навколишнього світу. Правда, на відміну від майстра живопису, який може собі дозволити творити в різних жанрах, — від парадного портрета і морського пейзажу до фрески і гравюри, професіонал сучасної фотографії, як правило, вимушений обмежитися рамками певної спеціалізації. Сьогодні завдяки цифровим технологіям у фотографа з'явився новий спектр робіт: обробка знімків за допомогою спеціальних програм, що дозволяють робити з фотографією все що завгодно, прибрати будь-які дефекти, згладити всі недоліки і взагалі втілити найнеймовірнішу фантазію.

7-Основними засобами розповсюдження реклами є:

• реклама в пресі;

• друкована реклама;

• теле- і радіореклама;

• аудіовізуальна реклама;

• зовнішня реклама (в тому числі реклама на транспорті і на вулиці);

• реклама на місці продажу (мерчандайзинг);

• внутрішня реклама;

• сувенірна реклама;

• пряма поштова реклама ( direct mail);

• зв'язки з громадськістю ( public relations - PR);

• виставки та ярмарки;

• комп'ютеризована реклама (в тому числі реклама в Інтернеті).

Вибір рекламного засобу залежить від багатьох факторів, в тому числі від характеру рекламованого товару (новий або вже існуючий), змісту реклами, наявності асигнувань на рекламу, розмірів ринку (його ємності), цілей реклами (інформативна, увещевательная або нагадує), масштабів рекламної кампанії , кола потенційних споживачів, специфічних вимог ринку, технічних можливостей засобів і каналів реклами.

В сучасних умовах високої насиченості ринку споживчими товарами в розвинених країнах використання одного або двох рекламних каналів або коштів (тобто однорідної реклами) недостатньо. Тому більшість товаровиробників проводять комплексні рекламні заходи, які застосовують різні рекламні канали та засоби, пов'язані в певній послідовності і класифіковані за силою впливу.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: darinagenova307
Предмет: Химия, автор: ekibaevagulnar
Предмет: Алгебра, автор: natavolkova90
Предмет: Право, автор: lenashamara01
ПОМОГИТЕ ОТВЕТИТЬ НА ЗАДАЧИ САМА СДЕЛАТЬ НЕ МОГУ ПРОШУ ВАС О ПОМОЩИ
1. Определите, какие из перечисленных условий могут исключать административную ответственность:

а) крайняя необходимость

б) отмщение обидчику

в) самооборона

г) несовершеннолетие

д) занятие высокой должности

е) невменяемость

ж) алкогольное опьянение

2. За безбилетный проезд в маршрутном городском автобусе был задержан гр. Сергеев, который пояснил, что денег на билет и оплату штрафа на месте у него нет. На Сергеева был составлен административный протокол по ст. 11.18 КоАП РФ. Правильно ли было принято решение?

3. Попова И. предъявила иск к Попову С. о разделе жилого дома. Указывая, что дом приобретен в период брака и является их общей совместной собственностью, Попова И. просила присудить дом ей, а в пользу Попова С. взыскать с нее денежную компенсацию за половину дома.

Какое решение вынесет суд?

4. Вставьте недостающие элементы в реквизиты доверенности:

а) данные о доверителе

б)…………….

в) …………….

г) дата выдачи доверенности

д) подпись доверителя

е) ……………

5. Лена была вынуждена выйти замуж по причине беременности в 16 лет. Когда родился ребенок, Лена попросила родителей разменять принадлежащею в равных долях родителям и ей самой приватизированную квартиру. Родители отказались, мотивируя несовершеннолетием Лены. Правы ли они? Почему?

6. Мы с моим двоюродным братом тайно влюблены друг в друга. Сможем ли мы в дальнейшем пожениться, ведь раньше, как я слышала, в среде аристократов были часты браки между кузеном и кузиной. Решите проблему.

7. Веришь ли ты, что:

A) Для приема на работу работник должен представить работодателю справку с места жительства.

Б) Для оформления на работу необходимо заключить трудовой договор?

B) Если у работника нет трудовой книжки, то его не примут на работу?

Г) В приказе о приеме на работу работодатель вправе указать дополнительные условия работы, которые не были записаны в трудовом договоре с работником?

Д) Основным документом о трудовой деятельности является трудовая книжка​