Предмет: Химия,
автор: lika80356
Обчисліть масу глюкози та води, необхідні для приготування 200г розчину з масовою часткою глюкози 0,3
Ответы
Автор ответа:
1
m (розчину) = 200 г
w (глюкози) = 0,3
m (глюкози) = 200 * 0,3 = 60 г
Решта - вода:
m (Н2О) = 200 г - 60 г = 140 г
Відповідь: 140 г води і 60 г глюкози.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: romatrembach76
Предмет: Алгебра,
автор: nastyaermolaeva629
Предмет: Французский язык,
автор: sans08sans
Предмет: Право,
автор: lenashamara01
Предмет: Немецкий язык,
автор: Dom4shn1y