Предмет: Другие предметы,
автор: lilia251141
Визначити витрату електроенергії електричного кип’ятильника продуктивність 150 кг/год за 15 хв роботи якщо температура води на вході у кип‘ятильник 15‘ а ККД 95%
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Почнемо з перетворення одиниць:
150 кг/год = 2.5 кг/хв
15 хв = 15/60 год = 0.25 год
Отже, за 15 хв роботи було нагріто 2.5 кг * 0.25 год = 0.625 кг води.
Для розрахунку витрати електроенергії застосуємо формулу:
E = P * t / η,
де P - потужність кип'ятильника, тобто потужність електроенергії, яку він споживає, в Вт; t - час роботи в годинах; η - коефіцієнт корисної дії, тобто ККД, в десятковому відсотку.
Потужність електричного кип'ятильника можна знайти за допомогою формули:
P = U * I,
де U - напруга живлення в В; I - сила струму в А.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: polina09082009
Предмет: Українська мова,
автор: arinapogorelko2021
Предмет: Информатика,
автор: kriptonik23
Предмет: Геометрия,
автор: kolobokolya