Предмет: Физика,
автор: Bguhck10
Даю 25 балів!!!!
Тіло підкинули вгору зі швидкістю 12 м/с. На якій висоті тіло матиме кінетичну
енергію рівну потенціальній енергії?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 3,6м
Объяснение:
Дано:
Vo=12м/с
g=10Н/кг
Ек=Еп
--------------
h-?
Ек=mV²/2
V=√(Vo²-2gh)
Еп=mgh
Подставим значение V, приравняем эти два уравнения:
m(Vo²-2gh)/2=mgh
Cократим m и получим:
Vo²-2gh=2gh
Vo²=4gh
h=Vo²/4g=12²/(4*10)=3,6м
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: bobervlad56
Предмет: Биология,
автор: nastiaopixa
Предмет: Английский язык,
автор: kosymhanraimbek294
Предмет: Английский язык,
автор: lulutchuk
Предмет: Право,
автор: Flarty