Предмет: Химия,
автор: Dama1417
До розчину, що містить надлишок купрум(ІІ) хлориду, додали розчин, що містить 240 г натрій гідроксиду. Визначте масу осаду, що утворився. У відповіді впишіть ціле число без розмірності.
СРOOOOOOOOOOOOOOЧНOOOOOOOOOOOO
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 294
Объяснение:
Дано:
m(NaOH) = 240 г
Найти: m(Cu(OH)2) - ?
Складемо РХР:
240 г х г
2NaOH + CuCl2 = Cu(OH)2↓ + 2NaCl
n = 2 моль n =1 моль
M = 40 г/моль M = 98 г/моль
m = 80 г m = 98 г
m((Cu(OH)2) = 240 * 98 : 80 = 294 г
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: navernoUmnik
Предмет: Физика,
автор: kudaibegenovv
Предмет: Английский язык,
автор: shekherevslavik
Предмет: Математика,
автор: sadovskiy2005
Предмет: Математика,
автор: mragzam19