Предмет: Физика,
автор: evo4cha
якої сили струм проходить у провіднику, опір якого 20 Ом? напруга напруга на кінцях провідника 5В
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0,25 A
Объяснение:
U=5 В;
R=20 Ом;
I ? I=U/R=5/20=0,25 A
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Liliannaangel1909
Предмет: Математика,
автор: Olga123607
Предмет: История,
автор: Prostosktotot
Предмет: Алгебра,
автор: asem156356
Предмет: Обществознание,
автор: singatullin