Предмет: Химия,
автор: bibizanamakakovna
б) калiй хлорид КСl масою 20 г і воду масою 50 г
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
28, 57%.
Объяснение:
Щоб вирішити цю задачу, нам потрібно розрахувати процентний вміст хлористого калію (KCl) в цій суміші. Для цього потрібно розділити масу хлористого калію на загальну масу суміші і помножити на 100:
Вага KCl = 20 г
Вага суміші = 20 г + 50 г = 70 г
Відсоток KCl = (Маса KCl / Маса суміші) * 100
= (20 г / 70 г) * 100
≈ 28,57%
Так, процентний вміст хлористого калію в цій суміші становить близько 28, 57%.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Katja5689
Предмет: Литература,
автор: Sergo2666
Предмет: Английский язык,
автор: arailymazamatkyzy201
Предмет: Математика,
автор: anastasiaknvatova