Предмет: Физика,
автор: chtimur
Опір провідника дорівнює 0,006 кОм. Чому дорівнює напруга на кінцях провідника, якщо за 6,9 хв через його поперечний переріз проходить заряд 2260 Кл.
Ответы
Автор ответа:
1
Для розв'язання цієї задачі, використаємо закон Ома, який говорить, що напруга (V) на кінцях провідника дорівнює добутку опору (R) на силу струму (I), що протікає через нього. Запишемо формулу:
V = R * I
Дано, що опір провідника (R) дорівнює 0,006 кОм (0,006 * 10^3 Ом), а заряд (Q), що протікає через поперечний переріз, становить 2260 Кл (2260 * 10^3 Кл).
Сила струму (I) може бути визначена як частка заряду, що протікає через провідник, і часу (t), за який цей заряд протік.
I = Q / t
Згідно з умовою, час (t) дорівнює 6,9 хв (6,9 * 60 секунд).
Підставимо відомі значення в формулу для сили струму (I):
I = 2260 * 10^3 Кл / (6,9 * 60 с) ≈ 5417,36 А
Тепер, підставимо значення опору (R) та сили струму (I) в формулу для напруги (V):
V = (0,006 * 10^3 Ом) * 5417,36 А ≈ 32,50 В
Таким чином, напруга на кінцях провідника дорівнює приблизно 32,50 В.
V = R * I
Дано, що опір провідника (R) дорівнює 0,006 кОм (0,006 * 10^3 Ом), а заряд (Q), що протікає через поперечний переріз, становить 2260 Кл (2260 * 10^3 Кл).
Сила струму (I) може бути визначена як частка заряду, що протікає через провідник, і часу (t), за який цей заряд протік.
I = Q / t
Згідно з умовою, час (t) дорівнює 6,9 хв (6,9 * 60 секунд).
Підставимо відомі значення в формулу для сили струму (I):
I = 2260 * 10^3 Кл / (6,9 * 60 с) ≈ 5417,36 А
Тепер, підставимо значення опору (R) та сили струму (I) в формулу для напруги (V):
V = (0,006 * 10^3 Ом) * 5417,36 А ≈ 32,50 В
Таким чином, напруга на кінцях провідника дорівнює приблизно 32,50 В.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Bodyawandahoi
Предмет: Экономика,
автор: valiashvets42238
Предмет: Математика,
автор: 36644646466465
Предмет: Обществознание,
автор: xoz09
Предмет: Українська література,
автор: Ksenuy2008