Предмет: Физика, автор: valik22856

Чому дорівнює напруга мережі від якої працює електродвигун підйомного крана, якщо ККД його 75%. Сила струму в електродвигуні становить 40 А. Відомо, що кран піднімає елемент будівельної конструкції масою 2 т на висоту 25 м за 44 с.

Ответы

Автор ответа: san4esso31
1

ПОЗНАЧ, БУДЬ ЛАСКА, МОЮ ВІДПОВІДЬ ЯК НАЙКРАЩУ!!!

Відповідь:

1320V

Пояснення:

Дано:

n = 75%

I = 40A

m = 2000kg

h = 25m

t = 44s

U - ?

Розв'язання:

Aк = mgh = 2000*10*25=500000 Дж

Ап = UIt

n = \frac{mgh}{UIt} = \frac{500000}{x*40*44}  = \frac{500000}{1760x}

U = \frac{500000}{0.75*1760} = 1320V

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: cococococco514