Предмет: Литература, автор: artemiohodanco

Як відображається реальне і уявне у творі чорнильне серце​

Ответы

Автор ответа: zverevs247
1

Ответ:

вот

Объяснение:

Поєднання реального й уявного світів у романі «Чорнильне серце»

Роман «Чорнильне серце» демонструє читачам два світи: реальний світ любителів книжок з їхніми багатими бібліотеками та рідкісними виданнями (одна з яких дала назву твору) та уявний, вигаданий світ книжок, населений фантастичними істотами, ельфами, феями, але також і тиранами, темними силами, котрі намагаються заполонити Землю страхом. У такий фантастичний спосіб К. Функе стверджує думку про те, що книжки та їх персонажі є різними… Є добрі книжки, сповнені світла й добра, але є й такі, де діють «лихі сили». І така література теж нерідко трапляється в нашому реальному житті. А раптом Землю захоплять книжкові монстри, злодії та негідники, яких Мо «вичитав» із «Чорнильного серця»? Із властивою їм хитрістю вони взялися до справи: знищити всі примірники книжки, з якої вони потрапили в реальний світ. І це їм майже вдалося, лише один примірник книжки залишився в Мо та Меггі. Навколо нього й розгорнулася справжня битва, котра перетворилася на велику боротьбу між вигаданим і реальним, поміж добром і злом.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: alyamark012
28 лютого 1861 року Феоктист Хартахай, грек із села Чердакли, що на Донеччині, ніс на своїх плечах труну з тілом Т. Шевченка від Академії мистецтв до Смоленського кладовища. На могилі сказав прощальне слово: «Сумно і страшно вимовити: «Тарас Григорович помер!» Україно, мати ти наша, де твоя утіха, де витає і що тепер робить?.. Матінко наша, Україно, степи наші, могили, Дніпро широкий, небо наше синє! Хто нам пісню заспіває і про нас згадає! Хто нас так щиро любитиме і за нас душу положить! Тарас Григорович у труні споряджений на той світ! Затих, замовк наш соловейко навіки! Україно, Україно! Де твій син вірний? Мово українська! Де твій батько, що так тебе шанував, що через нього і тебе ще більше поважати стали?.. Спи ж, тату, поки правда з кривдою силу міряти будуть, поки правда запанує на світі!»
Завдання: напишіть есе «Спи ж, тату, поки правда з кривдою силу міряти будуть, поки правда запанує на світі!», використавши цитати з доробку сучасних письменників, присвяченого постаті Кобзаря (мінімум 2 цитати із 2 різних творів), що підтверджують або спростовують Вашу думку про роль постаті Шевченка в історії української літератури та державотворення.

У тексті застосуйтеускладненівідокремленими означеннями речення (2), метафори (2). Підкресліть (обведіть) відповідні конструкції.
Помогите пожалуйста)