Предмет: География, автор: ghgfgjjhfgujj

Чому, на вашу думку, список країн - виробників та країн - споживачів палива та енергії, зазвичай, не співпадають?


pavlukvolodimir269: Використовуй просто ChatGPT. Там нейронка з легкістю на такі запитання знайде відповіді
ghgfgjjhfgujj: Та я трохи не довіряю правда кажучи.
ghgfgjjhfgujj: Хоча, всі подані нижче відповіді скопійовані скоріш за все з нейронки, тому, впринципі різниці немає
pavlukvolodimir269: Так і є, в нейронок завжди однаковий вступ, типу «існує кілька причин...». Але нічого страшного, тому що боти чудово справляються з такими, скажімо, абстрактними запитаннями
ghgfgjjhfgujj: Візьму до уваги

Ответы

Автор ответа: ddjsjsjsc
1

Ответ:

Існує кілька причин, через які список країн-виробників та країн-споживачів палива та енергії зазвичай не співпадають.

Перша і найбільш очевидна причина полягає в тому, що ресурси палива та енергії розподіляються нерівномірно по всьому світу. Країни з значними запасами нафти, природного газу і вугілля зазвичай є виробниками, тому якість і кількість деревини, води, вітру та сонячної енергії можна знайти в різних країнах.

Крім того, історично склалося так, що багато країн-споживачів палива та енергії відкривали нові ринки для нафты, газу та інших ресурсів у світовому масштабі. Наприклад, країни Європейського Союзу, США і Китаю є найбільшими споживачами палива та енергії, але їх власних ресурсів не вистачає, тому вони імпортують ці ресурси з інших країн.

Таким чином, розбіжності в списку країн-виробників та країн-споживачів палива та енергії пов'язані з різною кількістю, якості та доступності ресурсів різним країнам.

Автор ответа: molodanalina
3

Объяснение:

Список країн-виробників та країн-споживачів палива та енергії зазвичай не співпадає з-за кількох причин. По-перше, розподіл природних ресурсів впливає на цей процес. Країни з багатими запасами нафти, газу, вугілля чи інших ресурсів можуть бути виробниками, незалежно від своїх потреб у споживанні. Тим часом інші країни, які не мають значних ресурсів, змушені імпортувати паливо та енергію.

Друга причина полягає у розвитку інфраструктури. Країни з розвиненою та потужною енергетичною інфраструктурою мають перевагу виробництва та експорту палива та енергії. Тим часом, країни з менш розвиненою інфраструктурою залежать від імпорту.

Крім того, різниця у рівні споживання також грає свою роль. Розвинені країни з великими економіками та високим рівнем життя споживають значні обсяги палива та енергії. У той же час, менш розвинені країни з меншими потребами та обмеженими ресурсами залежать від імпорту.

Отже, список країн-виробників та країн-споживачів палива та енергії відрізняється через природні ресурси, економічні умови та рівень розвитку країн. Це створює нерівновагу між виробництвом та споживанням та обумовлює потребу в міжнародній торгівлі паливом та енергією


molodanalina: зроби відповідь кращою, якщо не важко ❤❤❤
ddjsjsjsc: как ? это итак отличный ответ
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: lozovanatasa75
Предмет: Русский язык, автор: siemennsss
Срочно!!!
Найдите противоположные слова к слову медленный и сдержанный ключ, нерегулярно и с большим усилием, нелогичность, рациональный, свежий и отдохнувший. Текст будет ниже
Характерной чертой, которая отличает сегодняшних руководителей, является не их техническая сложность, а количество времени, которое они проводят в пути. Чтобы увидеть реальное влияние глобализации, вам нужно просто пройтись вокруг международного аэропорта. Среди толпы туристов армия дорожных воинов и руководителей компаний маршируют красными глазами по часовым поясам мира. Глобальные рынки означают постоянное глобальное путешествие.
Консультанты по управлению являются одними из самых неистовых часто летающих. Они обычно пересекают континенты для личной встречи, а затем возвращаются домой. Они указывают на важность личного контакта. Для профессии, построенной на рациональном анализе, это кажется нелогичным. Встреча с глазу на глаз, когда одна из сторон истощена и отсрочена, кажется, вряд ли кому-то пригодится. Но большинство консультантов ведут себя так, как будто электронная почта и спутниковая связь никогда не были изобретены. Для мастеров логики подойдет только личный опыт.
Вопрос в том, почему все технологические устройства не смогли повлиять на количество деловых поездок? Ответ, кажется, лежит с простой статистикой. Более 90 процентов человеческого общения невербальны (в некоторых исследованиях этот показатель достигает 93 процентов). Выражения лица, язык тела, зрительный контакт - все это ключевые каналы. Без них вы не сможете пройти первую базу. Трудно связываться через Интернет. «Большинству из нас все еще требуется личный контакт», - говорит Кэри Купер, профессор организационной психологии и здоровья в Институте науки и технологии Манчестерского университета (UMIST). «Многие люди полагаются на свою личность, чтобы убедить других», - говорит он. ‘Это не распространяется по электронной почте, а видеоконференцсвязь ограничивает. Они могут также хотеть влиять на людей за пределами собрания. Большое лоббирование продолжается до и после встреч. Вот почему глазное яблоко к глазному яблоку так важно. Мы до сих пор не полностью доверяем технологии, хотя она уже давно существует. Мы предпочитаем говорить за закрытыми дверями.
Мы также читаем язык тела, чтобы подобрать атмосферу, говорит он. ‘Мы идем на встречу и понимаем, что думают другие люди. Мы смотрим, как Y реагирует на то, что говорит X. Вы не можете сделать это с помощью видеоконференции. У большинства из нас нет уверенности в себе, чтобы полагать, что мы сможем построить необходимые отношения с клиентами и поставщиками. По этой причине деловые поездки не уменьшатся. Обидно, потому что в данный момент мы сжигаем очень много людей ».