Предмет: Физика, автор: ruslanmanukan34

1. Електрична піч споживає струм 625 А при напрузі 48 В. Скільки теплоти виділяється в печі за 2 хв. ДАМ 50 БАЛОВ​

Ответы

Автор ответа: IUV
0

Відповідь:

3,6 МДж

Пояснення:

I = 625 A
U=48 B
t=120 сек
Q = I*U*t = 625*48*120 Дж = 3 600 000 Дж = 3 600 кДж = 3,6 МДж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: toffee999736