Предмет: Физика,
автор: Аноним
Висота похилої дороги дорівнює 10 м, а довжина 100 м. Щоб підняти по цій площині автомобіль масою 1000 кг, потрібно прикласти силу 2500 Н.
Визначте ККД похилої дороги.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
h=10м
s=100м
m=1000кг
F=2500H
Знайти:
η-?
η=(Ак/Ап)*100%
Ак=mgh
Ап=Fs
η = (mgh/Fs)* 100%
η=(1000*10*10/2500)*100=40%
h=10м
s=100м
m=1000кг
F=2500H
Знайти:
η-?
η=(Ак/Ап)*100%
Ак=mgh
Ап=Fs
η = (mgh/Fs)* 100%
η=(1000*10*10/2500)*100=40%
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
h= 10 м
l = 100 м
m = 1000 кг
F = 2500 Н
Найти: η - ?
η = mgh/Fl * 100%
η = (1000 * 10 * 10)/(2500 * 100) * 100% = 100000/ 250000 * 100% = 40%
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: naomiakobec8
Предмет: Английский язык,
автор: krepishh
Предмет: Английский язык,
автор: Gama563
Предмет: Физика,
автор: khabychev
Предмет: Геометрия,
автор: osadchayakseniya0929