Предмет: Физика,
автор: miyashalyha
Яку кінетичну енергію має тіло масою 5 кг, що рухається зі швидкістю 4 м/с?
а) 0,8 Дж
б) 180 Дж
в) 10 Дж
д) 40 Дж
е) 2 Дж
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Кінетична енергія (КЕ) обчислюється за формулою:
КЕ = (1/2) * m * v^2,
де m - маса тіла, v - швидкість тіла.
Підставляючи значення маси (m = 5 кг) та швидкості (v = 4 м/с) у формулу, отримуємо:
КЕ = (1/2) * 5 кг * (4 м/с)^2 = (1/2) * 5 кг * 16 м^2/с^2 = 40 Дж.
Отже, правильна відповідь - д) 40 Дж.
miyashalyha:
Дуже дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: arinazastup13
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: erkebulanesenzolov76
Предмет: География,
автор: robiabakaeva95
Предмет: Английский язык,
автор: gjkskwkej
Предмет: Физика,
автор: AlexeyGudkovv