Предмет: Физика,
автор: Kyza091920
Визначити потужність двигуна підйомника,якщо вантаж масою 680 кг був піднятий на висоту 15м за 0,5 хв.
Ответы
Автор ответа:
1
t = 0,5хв = 30с
N = A/t = mgh/t = 680kg*10H/kg*15m / 30с = 3 400Вт
Kyza091920:
Дуже дякую
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: grandred1984
Предмет: Английский язык,
автор: agggggggga
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: Yeusidhid
Предмет: Психология,
автор: SlivkO0O154
Предмет: Информатика,
автор: fitib90000