Предмет: Физика,
автор: zaebobo444
Якою має бути площа поперечного перерізу мідного провідника завдовжки
16 м, щоб при проходженні в ньому струму силою 180 А напруга на його
кінцях становила 12 В?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
l=16 м;
І=180 А;
U=12 B.
Знайти S.
1. За таблицею для мідного провідника визначаємо питомий опір міді:
р=0,017 Ом*мм^2/м.
3. Знаходимо електричний опір мідного провідника:
R=U/I=12/180=0,067 Ом=67*10^-3 Ом=67 мОм;
2. R=p*l/S, звідси знаходимо площу поперечного перерізу мідного провідника:
S=p*l/R=0,017*16/67*10^-3=67*=4,06 мм^2~4 мм^2.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: andr43254
Предмет: Физика,
автор: mariaantonuk42
Предмет: История,
автор: slavikmoroz200305
Предмет: Геометрия,
автор: Malchik076
Предмет: Английский язык,
автор: Daniil7t