Предмет: Физика, автор: olya78289

Скільки енергії необхідно витратити для перетворення в рідкий стан 2 кг парафіну, взятого за температури плавлення? Відповідь запишіть у кДж.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 300кДж

Объяснение:

Дано:

m=2кг

λ=150кДж/кг

---------------------

Q-?

Q=λm=150*2=300кДж


olya78289: в мене є ще одне питання, можеш допомогти? Скільки кам’яного вугілля потрібно спалити, щоб виділилося 10,8 МДж теплоти? Відповідь запишіть у кг
zinovicgrigorij: Не успел, уже решили
olya78289: все рівно дякую за то що допоміг
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: nursultanrysbekov644