Предмет: Химия,
автор: tomacinskaoksana
до 350 г розчину солі з масою часткою розчиненої речовини 20% додали 5г солі. обчислити масову частку розчиненої речовини у новому розчині поможіть. треба написати через дано
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
20%=0, 20
50г:0, 20=250
350-250=100
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Timurakll
Предмет: Информатика,
автор: Vary33333
Предмет: Информатика,
автор: Vary33333
Предмет: Геометрия,
автор: lyadovavasilisa
Предмет: Химия,
автор: BorysMiia