Предмет: Физика,
автор: ivankrivencenko
Яку потенціальну енергію має тіло масою 5 кг , підняте на висоту 1 км?
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Ep=mgh= 5×10×1000 = 50000 Дж
1 км = 1000 м
Автор ответа:
1
Дано:
m=5кг
h=1км=1000м
Знайти:
Еп-?
Еп=mgh=5*9,8*1000=49000Дж
m=5кг
h=1км=1000м
Знайти:
Еп-?
Еп=mgh=5*9,8*1000=49000Дж
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: ixtrem8
Предмет: Обществознание,
автор: sofiya051212
Предмет: Алгебра,
автор: ixtrem8
Предмет: Математика,
автор: g8936925
Предмет: Химия,
автор: niksergejevp6kih1