Предмет: Физика,
автор: maksimmelnichenko95
Визначте потужність підйомника який вантаж вагою 800 Н піднімає на висоту 15 М за 12 с
Ответы
Автор ответа:
0
Для визначення потужності підйомника необхідно знати виконану роботу та час, за який ця робота виконується.
Виконана робота (W) може бути обчислена за формулою: W = сила × відстань × косинус кута між силою і переміщенням.
У даному випадку сила підйомника дорівнює вазі вантажу, тобто 800 Н, відстань - висоті підйому 15 м, косинус кута між силою і переміщенням - 1 (так як сила напрямлена вздовж переміщення). Таким чином, робота (W) дорівнює:
W = 800 Н × 15 м × 1 = 12000 Дж (джоулів)
Потужність (P) визначається як виконана робота (W) поділена на час (t):
P = W / t
У даному випадку час (t) дорівнює 12 секундам, отже:
P = 12000 Дж / 12 с = 1000 Вт (ватт)
Отже, потужність підйомника становить 1000 Вт.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zzz8634
Предмет: Математика,
автор: axleboltyebo
Предмет: Физика,
автор: shsagatova
Предмет: Математика,
автор: Aleks090772