Предмет: Физика,
автор: mvbilodid
залізничний вагон масою 40 т що рухається зі швидкістю 1,5 м/с зіштовхується з нерухомим зчіплюється з ним. Яка швидкість руху вагонів після зчеплення?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
За законом збереження імпульсу, сума імпульсів системи до зіткнення дорівнює сумі імпульсів після зіткнення:
m1v1 + m2v2 = (m1 + m2)v'
де m1 та v1 - маса та швидкість першого вагона, m2 та v2 - маса та швидкість другого вагона, v' - швидкість руху системи після зчеплення.
Підставляємо відомі значення:
40 т = 40000 кг (маса першого вагона)
0 т = 0 кг (маса другого вагона, який спочатку нерухомий)
1.5 м/с = v1 (швидкість першого вагона)
Отже, за законом збереження імпульсу:
40000 кг * 1.5 м/с + 0 кг * 0 м/с = (40000 кг + 0 кг) * v'
60 000 кг*м/с = 40 000 кг * v'
v' = 60 000 кг*м/с / 40 000 кг = 1.5 м/с
Отже, швидкість руху вагонів після зчеплення залишиться такою ж, як і швидкість першого вагона до зіткнення - 1.5 м/с.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: smaler1011
Предмет: Алгебра,
автор: sofiagipik846
Предмет: Геометрия,
автор: tamaesengoku
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним