Предмет: Химия, автор: ValeraKrasavchik

Обчисліть масу сахарози і води в 220 г розчину з масовою часткою 20%.​

Ответы

Автор ответа: vladaplisak2003
0

m (розчину) = 220 г

w (сахарози) = 20%

m (сахарози) = 220 / 100 * 20 = 44 г

Решта – вода:

m (води) = m (розчину) - m (сахарози) = 220 г - 44 г = 176 г

Відповідь: 44 г; 176 г.


vladaplisak2003: Позначте відповідь, будь ласка, як найкращу <3
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: efremenukmax