Предмет: Химия,
автор: uliana0200000
Буду дуже вдячна!!!
Речовина А масою 8,1г.При нагріванні.Б масою 5г. На речовину.В масою 2,2г.І воду. Обчисліть масу води.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:Для обчислення маси води потрібно відняти маси речовини А і В від загальної маси суміші.
Загальна маса суміші складається з маси речовини А, речовини В та маси води.
Маса води = загальна маса суміші - маса речовини А - маса речовини В
Загальна маса суміші = маса речовини А + маса речовини В + маса води
Загальна маса суміші = 8.1 г + 5 г + 2.2 г = 15.3 г
Маса води = 15.3 г - 8.1 г - 5 г = 2.2 г
Отже, маса води становить 2.2 г.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: sahakyanabel32
Предмет: Другие предметы,
автор: markysromanov781
Предмет: Физика,
автор: stasijvlad897
Предмет: Химия,
автор: starbareflai
Предмет: Математика,
автор: sbcbvbudadaadabv