Предмет: Химия, автор: hrreccsdff

Яку массу речовини який об'єм води треба використати для приготування 200 мл розчину (густина розчину 1,5 г/см3) з массовою часткою розчиненої речовини 48%?

Ответы

Автор ответа: Xz35
1

Ответ:

м(роз)=Vp*q=200*1.5=300г

мреч=wреч*мрозч=300*48%=144г

мводи=300-144=156г

Vводи=мводи/qводи=156г/1г/мл=156мл

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: alyanacheo