Предмет: Физика,
автор: maksimpizov38
Напруга в мережі становить
110В. Опір кожної з двох ламп,
увімкнених у цю мережу,
дорівнює 220 Ом. Визначте
потужність в колі, якщо лампи
ввімкнені паралельно.
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Для визначення потужності в колі, коли лампи підключені паралельно, скористаємося формулою:
P = V^2 / R,
де P - потужність, V - напруга, R - опір.
Підставляючи відповідні значення:
P = (110 В)^2 / (220 Ом + 220 Ом) = 110^2 / 440 = 12100 / 440 ≈ 27.5 Вт.
Отже, потужність в колі становить близько 27.5 Вт.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: s466032
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nugumanova1989
Предмет: Українська мова,
автор: abobusbulockin
Предмет: Физика,
автор: natalimurzagildina
Предмет: Математика,
автор: bulatova090687