Предмет: Химия,
автор: angelina581kvacnevsk
Терміново!!!!!! (задачу розписати)
Яка маса аміноетанової кислоти вступить в реакцію взаємодії з розчином натрію гідроксиду масою 200 мл в якому масова частка луга складає 60%
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо масу натрію гідроксиду в розчині:
m(NaOH) = m(р-нNaOH) * w(NaOH) = 200 * 0,6 = 120 г
Складемо РХР:
х г 120 г
C2H5NO2 + NaOH → C2H5OH + NaNO2
n = 1 моль n= 1 моль
M = 75 г/моль M = 40 г
m = 75 г m = 40 г
m(C2H5NO2) = 120 * 75 : 40 = 225 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: veronika0123456789
Предмет: Немецкий язык,
автор: polimka67
Предмет: Химия,
автор: sanyaleksin
Предмет: Русский язык,
автор: 1bisenova
Предмет: Литература,
автор: zavranivaraeva02