Предмет: Математика, автор: pon9336

за 1,5 кг цукерок заплатили 12 грн. Скільки коштує кілограм цукерок?
Розв'язання
Відповідь:

Ответы

Автор ответа: dzillianzulenna
0
Для розв'язання цього завдання необхідно знайти ціну за 1 кілограм цукерок. Ми знаємо, що за 1,5 кг цукерок заплатили 12 грн.

Спочатку визначимо ціну за 1 кг цукерок. Для цього поділимо ціну за 1,5 кг на 1,5:

Розв’язання:

12 грн / 1,5 кг = 8 грн/кг

Таким чином, ціна за 1 кілограм цукерок становить 8 грн.

dzillianzulenna: Відповідь: 8 грн за 1 кілограм цукерок
Squirrel333: Спочатку ценят за 1 кг цукерок. Для 3-х порций за 1,5 кг на 1,5:

Розвязання:

12 грн/1,5 кг = 8 грн/кг

Таким образом, цена за 1 килограмм цукерок становится 8 грн.
Автор ответа: ksksmay08
0

Відповідь:

1.5 кг = 12 грн

12:1.5=8(грн)- за кг цукерок

Покрокове пояснення:

а где такие цені, я тоже так хочу

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним