Предмет: Математика,
автор: pon9336
за 1,5 кг цукерок заплатили 12 грн. Скільки коштує кілограм цукерок?
Розв'язання
Відповідь:
Ответы
Автор ответа:
0
Для розв'язання цього завдання необхідно знайти ціну за 1 кілограм цукерок. Ми знаємо, що за 1,5 кг цукерок заплатили 12 грн.
Спочатку визначимо ціну за 1 кг цукерок. Для цього поділимо ціну за 1,5 кг на 1,5:
Розв’язання:
12 грн / 1,5 кг = 8 грн/кг
Таким чином, ціна за 1 кілограм цукерок становить 8 грн.
Спочатку визначимо ціну за 1 кг цукерок. Для цього поділимо ціну за 1,5 кг на 1,5:
Розв’язання:
12 грн / 1,5 кг = 8 грн/кг
Таким чином, ціна за 1 кілограм цукерок становить 8 грн.
dzillianzulenna:
Відповідь: 8 грн за 1 кілограм цукерок
Розвязання:
12 грн/1,5 кг = 8 грн/кг
Таким образом, цена за 1 килограмм цукерок становится 8 грн.
Автор ответа:
0
Відповідь:
1.5 кг = 12 грн
12:1.5=8(грн)- за кг цукерок
Покрокове пояснення:
а где такие цені, я тоже так хочу
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: cvrjsf
Предмет: Математика,
автор: kseniyapav13
Предмет: Литература,
автор: jumabaevaalinaa2004
Предмет: Английский язык,
автор: vfgnfidgiidfsngre
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним