Предмет: Физика,
автор: BaNdyoffic
СРОЧНО ДАЮ 100БАЛОВ!!!
Якщо через металеву фігурку пропускати електричний струм силою 10А.
протягом 18хв. Через розчин солі CuSo 4, то маса фігурки збільниться від 40г до
43,2г . Яке значення електрохіиічного еквіваленту і яка його назва.?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
За законом Фарадея, кількість речовини, що прореагує при проведенні електричного струму прямо пропорційна кількості переданих кулонів електричного заряду. Таким чином можна визначити електрохімічний еквівалент металевої фігурки:
м(ед) = (m2 - m1) = 3.2 г
n(ед) = м(ед) / M(ед)
де M(ед) - молярна маса металу (63,54 г/моль для міді)
Отже, n(ед) = 0,0504 моль.
За законом Фарадея, кількість електричного заряду:
Q = I * t = 10 * (18*60) = 10800 Кл.
Тоді, електрохімічний еквівалент:
Е(ед) = m(ед) / Q = 2,96 * 10^-6 кг/Кл
Назва електрохімічного еквівалента: це кількість речовини металу, яка може потребуватись для взаємодії з одним кулоном електричного заряду в електрохімічному процесі.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: evgeniyaboch0
Предмет: Математика,
автор: 1493sevcenkoizo3914
Предмет: Математика,
автор: MHEXepoBo
Предмет: Русский язык,
автор: liliyadb
Предмет: Английский язык,
автор: lanalow5