Предмет: Экономика,
автор: blagkoalina17
1.Визначити суму податку на прибуток, якщо відомо:
Доходи 280тис.грн.
Витрати 130тис.грн
Первісна вартість основних фондів 400тис. грн.
Норма амортизації 5%
Проданий принтер 7,5тис.грн(з ПДВ).
2.Розмір нарахованої заробітної плати робітникові 9200грн, надана цільова
допомога від працедавця 300грн. Визначити утримання із заробітної плати.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1. Сума податку на прибуток розраховується за формулою:
Податок на прибуток = (Доходи - Витрати - Амортизація) * 18%
Амортизація = Первісна вартість основних фондів * Норма амортизації = 400 тис. грн. * 5% = 20 тис. грн.
Податок на прибуток = (280 тис. грн. - 130 тис. грн. - 20 тис. грн.) * 18% = 21 240 грн.
Отже, сума податку на прибуток становить 21 240 грн.
2. Утримання з заробітної плати розраховується за формулою:
Утримання = Заробітна плата - Цільова допомога
Утримання = 9200 грн. - 300 грн. = 8900 грн.
Отже, утримання з заробітної плати становить 8900 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: ksusha36161
Предмет: Английский язык,
автор: kawq090
Предмет: Химия,
автор: dvipgn
Предмет: Алгебра,
автор: vladochek609
Предмет: Химия,
автор: antijioji