Предмет: Физика, автор: liza4710

СРОЧНО ПОМОГИТЕ ДАЮ 100 БАЛОВ Крижина, що плаває в морі, має об’єм 2000 м³, з яких 1800 м³ знаходиться під рівнем води. Морська вода має щільність 1,04 г/см³
а) Обчисліть густину льоду!
б) Скільки кілограмів може нести крижина?

Ответы

Автор ответа: squidlux
0

Відповідь:

а) Густину льоду можна обчислити за формулою: густина = маса / об'єм.

Об'єм води під рівнем моря: 1800 м³

Об'єм крижини: 2000 м³ - 1800 м³ = 200 м³

Маса крижини: об'єм * густина = 200 м³ * 0,92 г/см³ = 184 кг

Густина льоду: маса / об'єм = 184 кг / 200 м³ = 0,92 г/см³

б) Щоб визначити, скільки кілограмів може нести крижина, потрібно знайти вагу води, яку вона витісняє.

Вага води: об'єм * густина = 1800 м³ * 1,04 г/см³ * 1000 кг/м³ = 1 872 000 кг

Отже, крижина може нести 1 872 000 кг води, що є еквівалентом ваги 1872 тонн.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nikita161698