Предмет: Химия,
автор: ayoggsjdj
До розчину масою 420 г з масовою часткою лимонної кислоти 15% випарили воду масою 40 г. Якою стала масова частка лимонної кислоти в розчині?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m₁(р-ну) = 420 г
w₁(кислоти) = 15% або 0,15
m(Н2О) = 40 г
Найти: w₂(кислоти) -?
1. Обчислимо масу лимонної кислоти в розчині:
m(кислоти) = m₁(р-н) * w₁(кислоти) = 420 * 0,15 = 63 г
2. Знайдемо масу нового розчину:
m₂(р-ну) = m₁(р-н) - m(Н2О) = 420 - 40 = 380 г
3. Обчислюємо масову частку лимонної кислоти в розчині:
w₂(кислоти) = m(кислоти) /m₂(р-ну) * 100% = 63/380 * 100% = 16,58%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kimkostya888
Предмет: Физика,
автор: Kakalk
Предмет: Геометрия,
автор: SineTee
Предмет: Литература,
автор: Helolo
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним