Предмет: Физика,
автор: vikazadniprovska
З висоти 20 м падає яблуко масою 200 г. Яку роботу виконує при цьому сила тяжіння?
допоможіть мені поьрібно щоб все були всі дії розв'язання.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Работа = mgh = 0.2 * 10 *20 = 2*20 = 40 Дж
vikazadniprovska:
іце и все?
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: dmariushich
Предмет: Українська література,
автор: skost7090
Предмет: Алгебра,
автор: a13297
Предмет: Математика,
автор: SvirinIgor03
Предмет: Математика,
автор: tgfdjeeeeq