Предмет: Физика,
автор: polinameshko144
Даю 80 б.!!!!!
Під час падіння молота масою 100 кг на деталь, розміщену на масивному
ковадлі, діє сила 10 кН протягом 0,1 с. З якої висоти впав молот, якщо удар
непружний?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
5 м
Объяснение:
m=100 кг;
F=10 кН;
t=0,1 с;
h ? h=Ep/(m*g); Ep₀=mVk²/2; h=mVk²/(2*m*g)=Vk²/(2*g); m*Vk=F*t; Vk=F*t/m=10⁴*0,1/100=10 м/c; h=10²/(2*10)=5 м
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: xXD3monXx
Предмет: Музыка,
автор: marinasimbirkina1
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Астрономия,
автор: BrightDiamond
Предмет: Немецкий язык,
автор: lizapush98