Предмет: Химия,
автор: dinara2208soborkhaev
Визначте масу води в якій необхідно розчинити 5 г солі щоб отримати розчин з масовою часткою 0,3%
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ Маса води ≈ 1666,67 г
Объяснение:
Маса води, в якій необхідно розчинити 5 г солі, щоб отримати розчин з масовою часткою 0,3%, може бути визначена за допомогою наступної формули:
Маса води = Маса солі / (Масова частка солі / 100)
Маса води = 5 г / (0,3 / 100)
Маса води = 5 г / 0,003
Маса води ≈ 1666,67 г
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: sssinfull
Предмет: Химия,
автор: Jsjejwiiww
Предмет: Русский язык,
автор: Daniyarhhh
Предмет: Математика,
автор: Vadim442
Предмет: Алгебра,
автор: rusgolovowl296