Предмет: Физика, автор: okean110

Під час світіння лампи розжарювання виконується робота 7,21 кДж. Визнач електричний заряд, який пройшов через лампу, якщо вона ввімкнута в мережу 220 В.

Ответы

Автор ответа: Volodymyr0
0

Відповідь:

Дано:

Робота = 7, 21 кДж = 7210 Дж

Напруга = 220 В

Електричний заряд = 7210 Дж / 220 В

Електричний заряд ≈ 32,77 С

Пояснення:

через лампу пройшло приблизно 32, 77 кулонів електричного заряду.

Похожие вопросы