Предмет: Физика,
автор: Аноним
3 плота масою 300 кг, що пливе озером зі швидкістю 0,6 м/с, у напрямі, протилежному напряму руху плота, зі швидкістю 3 м/с стрибає хлопець. Маса хлопця 50 кг. Якої швидкості набирає пліт?
Буду вдячна за повний розв'язок, дам 75 балів
Ответы
Автор ответа:
1
(маса плота) * (швидкість плота перед стрибком) + (маса хлопця) * (швидкість хлопця перед стрибком) = (маса плота) * (швидкість плота після стрибка) + (маса хлопця) * (швидкість хлопця після стрибка)
Підставляючи відповідні значення, ми отримуємо:
300 кг * 0,6 м/с + 50 кг * (-3 м/с) = 300 кг * V2 + 50 кг * V2
180 кг·м/с - 150 кг·м/с = 350 кг·V2
30 кг·м/с = 350 кг·V2
V2 = 30 кг·м/с / 350 кг
V2 ≈ 0,0857 м/с
Отже, після того, як хлопець стрибнув, пліт набирає швидкість близько 0,0857 м/с.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: tresh1212
Предмет: Українська мова,
автор: vladmazupa2010
Предмет: Математика,
автор: kuantaiamir
Предмет: Математика,
автор: iliyabondarev18
Предмет: Биология,
автор: Dybrovskyu