Предмет: Физика,
автор: lutikq110709
срочноооо❗❗❗❗❗❗❗За який час, вантажівка, з потужністю двигуна 100 кВт, виконає роботу 540 МДж? (відповідь подати в годинах)
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
N = 100 кВт = 100000 Вт
A = 540 МДж = 540000000 Дж
Найти: t - ?
N = A/t => t = A /N = 540000000/100000 = 5400 с = 1,5 год
Аноним:
Прошу Вас, помогите пожалуйста с физикой у меня в профиле, очень был бы вам благодарен за помощь
Автор ответа:
0
Відповідь:
5400 с
Пояснення:
рішення на фото.
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kohbffuhd
Предмет: Литература,
автор: sorokopytliza
Предмет: Биология,
автор: aaaaahwety
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: lexa3697