Предмет: Физика, автор: Tymifiy

Шістнадцяти кілограмову гирю піднімають похилою площиною, прикладаючи в напрямку руху тіла силу 50 Н. Визначте довжину похилої площини, якщо її висота — 50 см, а ККД становить 80%



Даю 100балов

Ответы

Автор ответа: artyomkingg
1

Ответ:

Якщо ККД становить 80%, то робота сили тертя дорівнює 20% роботи сили F. Отже, робота сили F дорівнює 50 * L = 0.8 * m * g * h, де L - довжина похилої площини, m - маса тіла (16 кг), g - прискорення вільного падіння (9.8 м/с²), h - висота похилої площини (0.5 м). Звідси L = 0.8 * 16 * 9.8 * 0.5 / 50 = 1.264 метра.

Получено сообщение. Якщо ККД становить 80%, то робота сили тертя дорівнює 20% роботи сили F. Отже, робота сили F дорівнює 50 * L = 0.8 * m * g * h, де L - довжина похилої площини, m - маса тіла (16 кг), g - прискорення вільного падіння (9.8 м/с²), h - висота похилої площини (0.5 м). Звідси L = 0.8 * 16 * 9.8 * 0.5 / 50 = 1.264 метра.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: mmuurkk
Предмет: Информатика, автор: muramadusuff