Предмет: Химия, автор: mostovi444

СРОЧНО ДАЮ 60 БАЛЛОВ
11.Скільки грамів кальцій гідроксиду утвориться, якщо кальцій оксид масою 210 г прореагує з водою
РЕШИТЬ ЧЕРЕЗ ДАНО И РОЗВЯЗОК

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CaO) = 210 г

Найти: m(Ca(OH)2) - ?

210 г                     х г

CaO  +  H2O  →  Ca(OH)2

n=1 моль             n = 1 моль

M = 56 г/моль    M = 74 г/моль

m = 56 г              m = 74 г

m(Ca(OH)2) = 210 * 74 : 56 = 277,5 г

Похожие вопросы