Предмет: Химия, автор: bodyayop777

дано:
w(C2H5OH)=40%
Густина=0.72 г/моль
m=(C6H12O6)=1кг
m(розч)(C2H5OH)-?

Ответы

Автор ответа: ksjsksn
1

Ответ:25,5 кг

Объяснение:

Спочатку визначимо масу етанолу (C2H5OH) у 1 кг розчину глюкози (C6H12O6):

Маса етанолу = об'єм розчину * концентрація етанолу * густина етанолу

Об'єм розчину = маса розчину / густина розчину

Маса розчину = маса глюкози + маса етанолу

Замінюємо в формулі:

Об'єм розчину = 1000 г / 0.72 г/моль = 1388 моль

Маса етанолу = 1388 моль * 0.4 * 46 г/моль = 25506 г або 25.5 кг

Отже, маса етанолу у 1 кг розчину глюкози становить 25.5 кг.

Для знаходження маси етанолу у конкретному об'ємі розчину потрібно знати об'єм цього розчину.

Похожие вопросы