Предмет: Физика,
автор: bpo47
Автомобіль масою 6т набрав швидкість 36 км визначити його імпульсі
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m=6т=6000кг
v=36км/год=10м/с
Знайти:
р-?
р=mv=6000*10=60000кг*м/с
m=6т=6000кг
v=36км/год=10м/с
Знайти:
р-?
р=mv=6000*10=60000кг*м/с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: koreckij471
Предмет: Алгебра,
автор: yashchenkovaleriia20
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: lomm321
Предмет: Экономика,
автор: RonsonEmma