Предмет: Химия,
автор: kucanastasia47
з дано і розв'язанням будь ласка
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
------ - риска дробу (пункт розв'язання)
Объяснение:
Дано:
m(розчину)=300г
w(розч.реч)=15%=0.15
-----------------------------------
m(солі)-?
m(води)-?
Розв'язання
m(розч.реч)
w(розч.реч)= -----------------
m(розчину)
m(розч.реч)=w*m(розчину)
m(розч.реч)=0.15*300=45 г (тобто солі)
m(води)=300 г - 45 г = 255 г
Відповідь:45 г , 255 г .
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Navf
Предмет: Математика,
автор: arinaxop
Предмет: Химия,
автор: marihakicy
Предмет: Химия,
автор: Galaganchek