Предмет: Физика,
автор: dashuka2408
При пострілі з пістолета, пружина розтягується на 4 см. Визначити швидкість, із якою з пістолета вилітає в горизонтальному напрямку кулька масою 9 г, якщо жорсткість пружини становить 8,1 Н/м.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
1,2 м/с
Пояснення:
За законом збереження енергії: (k*х^2)/2 = (m*V^2)/2
Скорочуємо: k*x^2 = m*V^2 => 8,1*0,04^2(4cм = 0,04м) = 0,009(9г = 0,009кг) * V^2
0,01296 = 0,009 * V^2 => V^2 = 0,01296/0,009 = 1,44
V = = 1,2 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: marihakicy
Предмет: Химия,
автор: Nastya09201
Предмет: Алгебра,
автор: timandrey138
Предмет: Английский язык,
автор: sertenov2004
Предмет: Немецкий язык,
автор: roni23007