Предмет: Химия,
автор: bedewwix
ДАЮ 100 БАЛІВ СОС
З ДАНО
1. Скільки літрів етилену можна добути внаслідок дегідратації 4,6г етилового спирту?
2. Який об'єм вуглекислого газу утворюється в результаті повного окиснення 0,5 моль глюкози?
хоч одну задачу, благаю...
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:C2H5OH = C2H4 + H2O
m(C2H5OH) = 230*80% / 100% = 184 г
n(C2H5OH) = m/M = 184/46 = 4 моль
За уравнением реакции : n(C2H5OH) = n(C2H4) = 4 моль
V(C2H4) = n*Vm = 4*22.4 = 89.6 л
Пояснення:
bedewwix:
дякую, вибачте, а ви б не могли ще вирішити 2 задачу? в мене є завдання на акаунті, ця друга задача і там 80 балів. я вас благаю, будь ласочка
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Godddess
Предмет: Геометрия,
автор: ras035925
Предмет: Математика,
автор: maryapetruk59
Предмет: Химия,
автор: tismagulov2020
Предмет: Українська мова,
автор: lisakolesova