Відгук на фантастичний твір (за своїм вибором )
Ответы
Відповідь:
Я дуже люблю читати. Книжки захоплюють мене, і я поринаю у світ фантазій автора. На мою думку, книжки цікавіші за комп’ютерні ігри, тому що дозволяють зрозуміти почуття та думки героїв, хоча й не такі цікаві, як фільми. Буває таке, що я не можу жодну іншу справу розпочати, поки не закінчу цікаву книжку. Батьки трошки сварять мене за це, але, здається, розуміють, тому що це не такі сварки, як за справжню провину.
Особливо мені подобаються фантастичні оповідання. Мені завжди цікаво, як автор зміг настільки правдоподібно вигадати зовсім новий фантастичний світ. Як це треба розумітися на фізиці, механіці, біології та інших точних науках, щоб той світ не здавався безглуздим та нереальним. У цих оповіданнях головні герої завжди долають такі труднощі, що за них справді сильно переживаєш. Другорядні герої там також цікаві, бо у власному світі автор може вигадати будь-якого персонажа.
Окрім того, коли я читаю фантастичні твори я розвиваю свій світогляд, вивчаю світ. Намагаюся уявити, на якому принципі можуть бути побудовані міцні вигадані ракети, летючі автомобілі, підземні машини. Як може людина пересуватись у часі, просторі, в інших вимірах. Завдяки фантастичним творам я замислююся над такими складними питаннями, як будова Всесвіту, незмінність плину часу, існування інших світів, інших населених планет.
Найулюбленіші мої автори — Рей Бредбері, Сергій Лук’яненко, Кір Буличов. Особливо мені подобається Рей Бредбері, бо у його фантастичних світах все настільки незвичне та несхоже на реальність, що буває навіть складно перелаштувати свій розум. Але це мене й притягує до нього — незвичність. А ще він вміє так показати внутрішній настрій та стан своїх героїв, що я ніби живу разом із ними.
Гадаю, якби фантастика реалізувалася в нашому житті, я хотів би бути мандрівником — винаходити та вивчати інші світи та планети.
Пояснення: